2013 | Modne fryzury 2013/2014
undefined

Archive for year 2013

New Video! – Fryzura wodospad

Na życzenie jednego z naszych widzów przygotwałyśmy fryzurę o nazwie wodospad. Fryzura jest dosyćskomplikowana i dość ciężko przygotować materiał zrozumiał yw 100%. Mamy jendak nadzieje ze nasza Fryzura Wodospad przypadnie wam do gustu i będziecie w stanie ją wykonać samemu.

1x1.trans New Video!   Fryzura wodospad

New Video! – Śliczne brokatowe paznokcie z czarnym wzoriem kwiatowym

Dzisiaj pokażemy wam jak zrobić śliczne brokatowe wzorki z czarnym kwiatowym wzorkiem na nich. Paznokcie średnio trudne do wykonania.

New Video! – Wzorki paznokcie – Śliczny kwiatowy wzorek 2 kolorowy

Dzisiaj pokażemy wam jak zrobić śliczny kwiatowy wzorek. Nie są to zwyłe kwiatki ale kwiatki z płatkami o dwóch kolorach

New Video! – Neonowy wzorek paznokci – Wzorek kwiatowy, floral, tribal

Dzisiaj pokażemy wam jak zrobićśliczny neonowy wzorek paznokci. Neonowy podkłąd iczarny wzorek, Wyglądają ślicznie. Kwiatowy wzorek wykonajcie jak tylko się wam podoba. Mój wzorek to tylko inspiracja

New Video! – Paznokcie różowo czarne – Klasyka wśród połączeń kolorów

Dzisiaj pokażemy wam sliczny różowo-czarny wzorek paznokci. WYkonujemy go z użyciem taśmy. Bardzo łatwe do wykonania i niesamowicie efektowne

New Video! – Wzorki Paznokcie – Śliczny różany wzorek – Róże na paznokciach

Dzisiaj pokażemy wam jak zrobićśliczne różyczki na paznokciach. Wzorek dosyć pracochłonny ale wygląda niesamowicie pięknie. Naprawdę to śliczny wzorek

New Video! – Fryzury Idealne na szybko – 3 Szybkie fryzury do szkoły i pracy

Dzisiaj pokażemy wam jak zrobić szybkie fryzury doszkoły, pracy i do domu. Kiedy wydaje sięwam, że wszystko już było dajcie szansę jednej z tych fryzur!

New Video! – Fryzury do pracy – Zobaczcie jaką fryzurę zrobić do pracy

Dzisiaj pokażemy wam jak zrobić fryzurę idealną do pracy. Skończcie z codzienną rutyną zaskocz wszystkie koleżanki nową fryzurą. Wszyscy będą pod wrażeniem. Proste do zrobienia 4 fryzury!

New Video! – Śliczne fryzury – Drobne warkoczyki

Dzisiaj pokażemy wa jak zrobić śliczne warkoczyki. Fryzura dość pracochłonna ale naprawde warta wysiłku. Prezentuje się wyśmienicie.

New Video! – Francuski warkocz – Jak zrobić śliczny francuski warkocz krok po kroku

Hej dziewczyny, dzisiaj pokażemy wam jak zrobićśliczny francuski warkocz. Fryzura nadaje sięraczej na długie włosy ale wygląda niesamowicie efektownie.

Go to Top